Szkolenia

Agencja kreatywna Kreatywny Krab dzięki autorskiej metodologii FMI, polegającej na gruntownym badaniu podłoża, na którym będziemy pracować, odnosi duże sukcesy w zakresie szkoleń. Metodologia FMI stwarza możliwość pracy w realnym środowisku oraz przygotowaniu programu skrojonego na miarę danego Klienta, a nie korzystania z gotowych rozwiązań, które bywają często wtórne. Szkolenie poprzedzają gruntowne analizy, obserwacje, konsultacje i wywiady, które pozwalają zdiagnozować bariery oraz ograniczenia w organizacji. Dzięki naszemu know-how i autorskiej metodzie FMI gwarantujemy skuteczność i efektywność naszych rozwiązań oraz działań. Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i coachingu jako agencja kreatywna warszawa sprawia, iż bierzemy pełną odpowiedzialność za swoją wizję rozwoju.

Specjalizujemy się w następujących obszarach:
• Copywriting;
• Social media;
• Brand marketing;
• PR strategy;
• Projektowanie graficzne;
• Szkolenia dla branży farmaceutycznej i medycznej;
• Rozwiązania call center;
• Sprzedaż i obsługa Klienta w systemie call center;
• Sprzedaż i Obsługa klienta w systemie face to face-bezpośrednia;
• Rozwój inteligencji biznesowej;
• Zarządzanie oraz przywództwo;
• Komunikacja;
• Budowanie relacji z współpracownikami/kontrahentami/Klientami;
• Negocjacje.

Działania rozwojowe:
• Szkolenia, warsztaty, treningi;
• Coaching indywidualny i zespołowy;
• Badania jakości sprzedaży i obsługi klienta;
• Superwizje pracy konsultantów, telemarketerów, handlowców i doradców klienta;
• Analiza efektywności zasobów ludzkich;
• Badania satysfakcji i zaangażowania pracowników;
• Procesy mapowania i optymalizacji;
• Usługi doradcze i wdrożeniowe;
• Ewaluacje efektywności rozwiązań HRM oraz projektów rozwojowych i doradczych.

Brand marketing

Budowanie wartości własnej marki

Jako agencja kreatywna warszawa z wieloletnim doświadczeniem z sukcesem przekładamy nasze doświadczenie w budowaniu marek, brandingu i tworzeniu strategii komunikacji na szkolenia, coaching czy warsztaty w zakresie budowania wartości własnej marki. W ramach warsztatów podejmujemy takie kwestie jak: budowanie świadomości marki w umysłach konsumentów/potencjalnych Klientów, tworzenie wizerunku zgodnie z ideą, filozofią oraz tożsamością firmy, dobór strategii odpowiadającej potrzebom firmy/produktu/usługi czy też opracowanie cech charakterystycznych oraz wyróżniających daną firmę/markę/produkt/usługę na rynku swojej działalności.

Nasze szkolenia z zakresu budowania wartości własnej marki poświęcone są także zwiększaniem konkurencyjności, umacnianiu pozycji czy kreowaniu trendów. Mamy także autorski program rozwoju marki w oparciu o personal branding, który polega na budowaniu tożsamości marki w oparciu o założyciela, właściciela czy danego pracownika.

Nasze działania opieramy o budżet, który może przeznaczyć współpracująca z nami firma. Kreatywny Krab to zespół ekspertów z zakresu budowania wartości własnej marki, który pomoże Ci zbudować silny brand, który będzie wywoływał emocje u konsumentów.

Audyt

Naszą flagową usługą w zakresie szkoleń jest audyt działów sprzedaży i obsługi Klienta. Badamy czy panujące obecnie w firmie procesy są zgodne z obowiązującymi trendami i zasadami. Pomożemy Twojej firmie zbadać efektywność oraz skuteczność handlowców/konsultantów z wielu perspektyw. Stawiamy na praktykę, oceniając pod kątem merytorycznym, stylistycznym, językowym i kompetencyjnym rozmowy handlowe oraz dokonując ich odsłuchów podczas warsztatów.

Dzięki naszym diagnozom oceniamy zagrożenia, ograniczenia i bariery, które uniemożliwiają rozwój organizacji. Dajemy sugestie oraz gotowe rozwiązania, które mają poprawić sprzedaż w Twojej firmie. Wyznaczamy plany działań naprawczych i pomagamy realizować zamierzone cele. Ważnym efektem naszych szkoleń i warsztatów z zakresu audytu działów sprzedaży jest optymalizacja kosztów działalności. Nie chcemy ukazywać słabości organizacji, lecz przyspieszyć jej rozwój. Oceniamy globalnie całą jednostkę dążąc do rozwoju organizacji poprzez gruntowny audyt działu sprzedaży.

PR Strategy

Kreatywny Krab to nie tylko agencja kreatywna warszawa, działająca na rynku od 2013 roku. Jesteśmy także zespołem coachów i szkoleniowców z blisko 10-letnim doświadczeniem w przeprowadzaniu szkoleń z zakresu PR Strategy. Nasze szkolenia zaczynamy od analizy obecnej sytuacji firmy w oparciu o badania rynkowe, audyt wewnętrzny oraz wywiad środowiskowy. Drugim etapem jest budowanie strategii komunikacji ze współpracownikami i partnerami. Tworzymy strategię firmy lub marki w oparciu o cele firmy, projektując kampanie reklamowe i wizerunkowe, które podnoszą wartość firmy na rynku. Dzięki opracowaniu i realizacji działań, który jest tworzony w oparciu o wskazany budżet Klienta, firma lub marka kończy szkolenie ze skuteczną strategią, którą pomagamy wdrażać.

Doradztwo HR

Zajmujemy się profesjonalnymi szkoleniami i warsztatami w zakresie HR (Human Resources):
• Przeprowadzamy audyt działów HR, diagnozując problemy wewnątrz organizacji;
• Analizujemy potencjał pracowników oraz oceniamy jakość i efektywność ich pracy;
• Mierzymy potrzeby oraz luki kompetencyjne w organizacji;
• Diagnozujemy poziom motywacji oraz zaangażowania poszczególnych pracowników, działów czy zespołów;
• Tworzymy procesy rekrutacyjne;
• Dostarczamy narzędzia i rozwiązania na miarę potrzeb naszych Klientów.

Szkolenia Otwarte

Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń, których celem jest rozwój indywidualny oraz nabycie nowej wiedzy i kompetencji. Dzięki naszym szkoleniom otwartym kursanci dokonują świadomych wyborów życiowych. Nie przeprowadzamy schematycznych szkoleń, które stosują stereotypy oraz „kalki”. Nasze szkolenia są bodźcem dla uczestników, dając początek procesu rozwojowego. Nasze wartości, jakie wyznajemy to etyka i bezpieczeństwo.

Coaching i mentoring

Prowadzimy indywidualne i grupowe sesje coachingowe, które prowadzą do osiągnięcia wyznaczonych celów. Znając proces coachingowy od podstaw umożliwiamy bezpieczne i twórcze odkrywanie swoich możliwości oraz słabości. Nie mówimy co masz robić, zadajemy pytania, moderujemy, wspieramy, byś sam zbliżał się do upragnionego stanu.

Nad czym pracujemy?

EXECUTIVE coaching
Dzięki temu szkoleniu menedżerowie na stanowiskach kierowniczych lepiej radzą sobie w planowaniu i zarządzaniu organizacją oraz w trudnych sytuacjach. To prawdziwa perełka dla menedżerów, których kierunkiem jest rozwój.

PERFORMANCE coaching
Chcesz osiągać zamierzone cele biznesowe? Dzięki performance coaching zyskasz efektywność, poprawisz nastawienie, przekonania oraz postawę, które pozwolą Ci osiągnąć sukces.

CAREER coaching
Analizując sytuację zawodową z Klientem/Partnerem, wspieramy go w podjęciu trudnych decyzji zawodowych i stwarzamy możliwości rozwoju kompetencji oraz umacniamy posiadanych kompetencji.

TEAM coaching
Twój zespół ma trudności z realizacją zadań i wyznaczonych celów? Może współpraca nie układa się tak jak powinna, a komunikacja cechuje się konfliktowością i niezrozumieniem? Dobrze się składa, bo nasza firma chętnie przeprowadzi TEAM coaching, by zdiagnozować główne problemy, stworzyć plan naprawczy i doprowadzić do rozwoju i wzrostu efektywności na wysokość stratosfery.

LIFE coaching
Koncentrujemy się na celach osobistych Klienta/Partnera, wspierając go w rozwoju oraz dążeniu do wyznaczonego stanu.

Szkolenia dla firm farmaceutycznych i personelu medycznego

Z racji tego, że jako agencja kreatywna Kreatywny Krab pracujemy dla wielu Klientów z branży farmaceutycznej i medycznej, prowadzimy także szkolenia dedykowane dla firm z tych branż. Szkolenia przeznaczone są dla personelu medycznego, przygotowując do profesjonalnej, kompetencyjnej i efektywnej obsługi pacjentów zgodnie z rosnącymi oczekiwaniami i standardami. Mamy także wiele programów szkoleń dotyczących komunikacji zgodnej z prawem farmaceutycznym, copywritingu w branży farmaceutycznej czy też specyfiki działań reklamowych dedykowanych tej właśnie branży. Pracujemy wieloetapowo, począwszy od diagnozowania i analizy umiejętności psychospołecznych, poprzez budowanie asertywności, skończywszy na narzędziach ułatwiających radzenie sobie ze stresem.

Jak pracujemy?

Prowadzimy warsztaty, by bardziej efektywnie przekazywać umiejętności i wiedzę. Nasze warsztaty cechują się bezpieczną i przyjazną atmosferą, która sprzyja rozwojowi. Na każdym etapie dbamy o komfort uczestników. Po zakończeniu projektu wspieramy kursantów we wdrożeniu nabytych umiejętności i wiedzy w realnym środowisku. Każdy z uczestników oraz placówka otrzymuje certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia.

 

Zespół

Poznaj nasz doświadczony i kreatywny team

Vahe Myradyan
Trener zarządzający

Konsultant i Coach Biznesu
Specjalizuje się w szkoleniach sprzedażowych, rozwoju efektywności oraz inteligencji biznesowej. Twórca metodologii FMI. Z pochodzenia Ormianin, prawdziwy z krwi i kości. Od 24 lat na stałe mieszkający w Polsce. Wyróżnia go ekspresja, wysoki temperament oraz wielokulturowość dzięki czemu z zupełnie innej perspektywy potrafi dostarczać ludziom inspiracje i rozpalić ogień do działań. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET®. Doświadczenie menadżerskie oraz trenerskie zdobywał w uznanej firmie z branży finansowej o zasięgu światowym oraz prowadząc własne przedsięwzięcia biznesowe. Projektuje, inicjuje innowacyjne, niesztampowe programy szkoleniowe zwiększające wyniki sprzedażowe oraz poprawiające jakość obsługi Klienta. Styl pracy oparty na autopsji oraz uczciwości. Charakteryzuje go duża dawka humoru oraz radości, którą „przelewa” na uczestników. Ponad 2500 godzin zrealizowanych szkoleń, warsztatów i treningów.

Daniel Kowalski
Trener / Konsultant

Specjalizuje się w szkoleniach oraz budowaniu procesów doradczo-rozwojowych z zakresu sprzedaży telefonicznej i bezpośredniej, wywierania wpływu społecznego, zarządzania, komunikacji interpersonalnej, oraz szeroko pojętego HRM. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET®. Doświadczenie menadżerskie oraz trenerskie zdobywał w uznanej firmie z branży finansowej o zasięgu światowym. Inicjuje i prowadzi projekty szkoleniowe nakierowane na zwiększenie wyników sprzedaży i podniesienie jakości obsługi klienta. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Ponad 2500 godzin zrealizowanych szkoleń, warsztatów i treningów. Styl pracy oparty na współodpowiedzialności, inspiracji, humorze. Autor artykułów o tematyce szkoleniowej i biznesowej na łamach cenionych w Polsce czasopism z branży HR.

Kajetan Puszek

CEO/Dyrektor Kreatywny agencji Kreatywny Krab

Coach


Dyrektor Kreatywny i Senior Copywriter z 9-letnim doświadczeniem w tworzeniu strategii komunikacji, tekstów reklamowych, nazw, sloganów i claimów, koncepcji kampanii reklamowych oraz działań w social media dla takich marek jak: Alpen Pharma Group, Cevitt, Parasidose, Dologel, Sanofi, Multilac, Radiozet, Chillizet, Las Vegas Energy Drink, Mattel, Instytut Zdrowego Żywienia, E-bilet, Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii, Almatur, Myson.dk, Teagle, Geotik, Senses restaurant, Adecco i wielu innych. W swojej karierze napisał tysiące tekstów reklamowych, które podnosiły sprzedaż czy budowały wizerunek marek, dla których pracował. Wykreował setki nazw, sloganów i claimów, które dzięki unikatowemu know-how były chwytliwe, skuteczne i miały w sobie „to coś”. Coach specjalizujący się w szkoleniach i warsztatach z zakresu copywritingu, namingu, kreacji sloganów i claimów, tworzenia strategii komunikacji czy social media. Jako coach prowadził szkolenia m.in. dla Metrohouse (Metrohouse Academy) czy dla stowarzyszenia Polka Potrafi. Jeste autorem dwóch powieści – „Dwa Sumienia Theophiliusa” (wydawnictwo Oficynka, lipiec 2018) i „Miasto Stygmatyków” (Wydawnictwo Alternatywne, premiera planowana na wrzesień 2019 r).