Oferta

  Jesteśmy agencją kreatywną z silnymi kompetencjami w zakresie prowadzenia komunikacji. Specjalizujemy się w marketingu medycznym i obsłudze firm farmaceutycznych, a nasza kreacja jest zawsze wyważona i skuteczna. Działamy w branży od 2014 roku z powodzeniem realizując projekty z zakresu projektowania graficznego, brandingu, copywritingu i kampanii reklamowych.
  Reklama
  ATL, BTL, Interactive, kampanie reklamowe, konkursy, loterie, video, fotografia produktowa.
  Kreacja
  Koncepty kreatywne, strategie, strategie komunikacji, copywriting, naming, claim, slogan.
  Design
  Identyfikacja wizualna, logotypy, strony www, portale, landing pages, projekty graficzne.
  Social Media
  Prowadzenie Facebooka i Instagrama, strategie komunikacji w social media, konkursy.
  Marketing medyczny & pharma marketing
  Oferujemy kompleksowe wsparcie komunikacji dla podmiotów medycznych i firm farmaceutycznych: strategie komunikacji, prowadzenie bloga, copywriting na strony www, naming, obsługę graficzną. Od 8 lat skutecznie wspieramy naszych klientów w komunikacji do pacjentów, lekarzy czy konsumentów.
  Jesteśmy agencją kreatywną działającą na rynku od 2014 roku. Wspieramy MŚP, korporacje i JDG w kompleksowej obsłudze w zakresie komunikacji. Specjalizujemy się w marketingu medycznym, pharma marketingu i działaniach dla branży kosmetycznej.  8 – letnie doświadczenie w obsłudze firm farmaceutycznych i podmiotów medycznych sprawia, że jesteśmy kreatywni i skuteczni w branżach ograniczonych prawem.  Zajmujemy się content marketingiem, projektowaniem graficznym oraz prowadzeniem kampanii, które wywołują zaangażowanie pacjentów i konsumentów. Prowadzimy działania komunikacyjne skierowane do lekarzy. Nie ograniczamy się jednak do obsługi trzech branż. Z sukcesem pracujemy dla branży FMCG, dietetycznej, gastronomicznej, IT. Chęć nowych wyzwań i nieszablonowego podejścia są na stałe wpisane w genotyp Kraba. Nasze strategie komunikacji i kreacje wyróżnia dalekowzroczność, co pozwala nam zdobywać kolejne akweny. Cechuje nas unikatowy styl i kreatywne podejście. Jesteśmy gatunkiem na wyginięciu i powinniśmy być pod od ochroną. Poznaj nas - agencję kreatywną Kreatywny Krab. Skontaktuj się z nami. 

  Nasi klienci

  Kto stoi za Kreatywnym Krabem?

  Aktualności

  Zobacz wszystkie

  Kontakt

  Adres
  Mazowiecka 11 lok.49, 00-052 Warszawa WASABI WORKS SP. Z O.O. NIP: 5252811605
  Kontakt
  E-mail: kontakt@kreatywnykrab.pl Phone: 510-746-983