logo250

AKCJE NIESTANDARDOWE

Oferujemy niestandardowe akcje marketingowe w przestrzeni miejskiej, które aktywizują grupę docelową i są ważnym kanałem kampanii społecznych czy akcji promujących produkty lub usługi. Nasze niestandardowe akcje poprawiają wizerunek marek i wspierają kampanie sprzedażowe, będąc ważnym kanałem komunikacji. Realizowaliśmy kampanie dla spółek miejskich takich jak: Tramwaje Warszawskie, urzędów miasta i marek z różnych branż.

Poznaj nasze usługi w ramach akcji niestandardowych

Malowanie szablonów na chodnikach

Specjalizujemy się w malowaniu szablonów na chodnikach w przestrzeni miejskiej, na której przedstawione są hasła kampanii społecznych/reklamowych bądź piktogramy promujące akcje i kampanie. Od 2018 realizujemy kampanie dla Tramwajów Warszawskich m.in. ”Odłóż smartfon i żyj” (2018 r.) i „Tramwaj ma pierwszeństwo” (2021 r). Podczas kampanii wykonujemy napisy na chodnikach za pomocą tymczasowych, kredowych farb z użyciem szablonów własnej produkcji. Nasi klienci nie muszą się martwić wyborem sprayów czy produkcją szablonów - oferujemy kompleksową usługę od produkcji materiałów i zakupu farb aż do wykonania napisów i przesłania raportu potwierdzającego wykonanie zlecenia.

Malowanie murali

Zajmujemy się ręcznym malowaniem reklam - czyli tzw. murali. Nasza ekipa to artyści z dużym doświadczeniem w malowaniu murali reklamowych, murali artystycznych, grafik ściennych, brandingu miejsc czy projektów specjalnych. Pracujemy dla spółek miejskich, urzędów miejsca i międzynarodowych korporacji oraz polskich firm. Mural to nietuzinkowa forma reklamy, która będzie świetnym wsparciem kampanii reklamowej czy launchingu produktu. Możemy zaoferować malowanie murali na ścianach klienta lub na naszych powierzchniach w doskonałej lokalizacji miasta.

Kampanie ambientowe

Przeprowadzamy skuteczne kampanie ambientowe w przestrzeni miejskiej z wykorzystaniem guerilla marketingu, nietypowych gadżetów, elementów grywalizacji, znanych osób (aktorów czy celebrytów), których celem jest nawiązanie interakcji z marką klienta. Mocną stroną niestandardowych akcji marketingowych jest skuteczna i oryginalna big idea, w myśl której przygotowujemy scenariusz akcji

Eventy

Zajmujemy się organizacją eventów 360 stopni. W ramach usługi oferujemy realizacje na wolnym powietrzu np. pikniki, jak i w reprezentatywnych obiektach. Organizujemy całą oprawę od atrakcji, poprzez prowadzących i zespoły muzyczne aż po kreację scenariusza eventu dopasowanego do charakteru marki czy kampanii. Organizujemy zamknięte imprezy prywatne, premiery produktów, eventy reklamowe, firmowe imprezy sportowe oraz ciekawe gry szkoleniowe. Zajmujemy się przygotowywaniem bankietów i konferencji.

Wybrane realizacje

Malowanie szablonów dla Tramwajów Warszawskich. Kampania „Odłóż smartfon i żyj” – 2018 r. 

Wykonaliśmy ponad 200 napisów przy przejściach dla pieszych w pobliżu torowisk tramwajowych. Niestandardowa akcja marketingowa była kampanią społeczną, mającą na celu ostrzeżenie uczniów szkół przed patrzeniem się w telefon podczas wchodzenia na przejścia dla pieszych, co jest przyczyną wielu wypadków śmiertelnych.

Kampania „Tramwaj ma pierwszeństwo” – Tramwaje Warszawskie (czerwiec 2021 r).

W związku z wejściem nowych przepisów dotyczących pierwszeństwa tramwajów na przejściach dla pieszych, namalowaliśmy ponad 200 napisów z hasłem i piktogramem. Akcje była skierowana do pieszych i miała uświadomić ich o nowych przepisach, zmniejszając ilość wypadków na torowiskach tramwajowych.

Dlaczego warto postawić na akcje niestandardowe z Kreatywnym Krabem?

ZAANGAŻOWANIE

zaangazowanie

ŚWIADOMOŚĆ MARKI

INTERAKCJE

Chcesz przeprowadzić niestandardową akcję w przestrzeni miejskiej?

Skontaktuj się z nami teraz, a oddzwonimy w ciągu 24 godzin!